10 користувацьких тенденцій 2015 року від Ericsson ConsumerLab

Ericsson ConsumerLab опублікували власний рейтинг користувацьких тенденцій на 2015 рік. Він містисть 10 напрямків, які, на думку компанії, будуть найбільш актуальні наступного року.

Десятка користувацьких трендів 2015 року від Ericsson ConsumerLab, виглядає наступним чином:

1. The Streamed Future

Користувачів Інтернет з різних країн світу об’єднують однакові звички. За даними дослідження, проведеного Ericsson ConsumerLab в 23 країнах світу, більше 2/3 користувачів щодня переглядає різні сайти, а половина – спілкується в соцмережах. Користувачі  все частіше віддають перевагу сервісам, які надають доступ до відео за запитом та можливістю завантажити його з різних пристроїв.

У 2014 році користувачі у віці 16-45 років віддавали перевагу потоковому відео ніж традиційному ТБ. 80% представників цієї вікової групи скачували потокове відео, як мінімум, кілька разів на тиждень. При цьому 77% опитаних різного віку дивилися ТБ, а 75% – потокові сервіси. Ситуація кардинально зміниться в 2015 році. Наступний рік стане переломним, коли потокові сервіси (не традиційне ТБ) стануть домінуючими в структурі користувацьких вподобань.

2. Helpful Homes
Разом з постійним зростанням кількості підключень до мереж фіксованого та мобільного доступу, постійно збільшується час який люди проводять в Інтернеті. Однак, поширення технології «розумний дім» відбувається не такими швидкими темпами. Постійне прагнення людства до комфорту сприятиме зміні цієї ситуації, найближчим часом.

3. Mind Sharing
У майбутньому з’являться нові способи, що дозволяють нам підтримувати зв’язок з близькими та друзями. 40% користувачів смартфонів хочуть мати носимі пристрої, які б дозволяли обмінюватися думками з іншими людьми, а більше 2/3 вірить у те, що дана форма спілкування стане звичайною справою до 2020.

4. Smart Citizens
76% власників смартфонів хочуть користуватися картами, що інформують про завантажінсть доріг, тротуарів і великі скупчення людей у громадських місцях. 70% хочуть порівнювати рівень споживання газу, електрики та води зі своїми сусідами. 66% зацікавлені в можливості перевіряти якість води і порівнювати його з іншими районами. Більше 70% впевнені, що ці концепції отримають широке використання до 2020 року.

5. The Sharing Economy
За даними Ericsson ConsumerLab, ідея спільного використання автомобілів та велосипедів здається привабливою 2/3 користувачів смартфонів. Сьогодні Інтернет дозволяє не лише легко обмінюватися інформацією, а й відкриває величезний потенціал для економіки спільного споживання.

6. The Digital Purse
48% опитаних власників смартфонів хотіли б оплачувати товари і послуги за допомогою смартфонів, а третина респондентів не проти використовувати телефон як альтернатива готівці. Вже зараз – 55% користувачів хочуть зберігати в смартфоні свої чеки, а 72% хочуть мати можливість віддалено вимкнути функції оплати в разі втрати гаджету.

7. My Information
Ericsson ConsumerLab в ході цілого ряду досліджень, з’ясували що користувачі не проти надати доступ до особистих даних в обмін на те, що вони самі для себе вважають корисним. Однак вони не хочуть, щоб їхні дані використовувалися без їх відома і розумних причин.

8. Longer Life
За даними проведеного дослідження, власники смартфонів вважають, що хмарні сервіси можуть допомогти зміцнити здоров’я і збільшити тривалість життя.

9. Domestic Robots
Більше 40% опитаних бажають, щоб роботи навчали їх використанню нових технологій, готували корисну їжу, давали поради щодо харчування, допомагали по дому та допомогали з транспортуванням. Роботи розцінюються не лише як функціональні пристрої – більше третини опитаних хотіли б спілкуватися з ними. 64% зацікавлених в даній концепції вважають, що домашні роботи отримають широке поширення до 2020 року.

10. Children Connect Everything
Покоління, яке виросло до цифрової ери, сприймає Інтернет-середовище як абстракте. Діти, які користувався планшетом і смартфоном з дитинства вважають Інтернет невід’ємною частиною життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Anti-spam: complete the taskWordPress CAPTCHA