Слідом за стрімким розвитком технолоній все більше компаній роблять все можливе аби саме про них пам’ятали та купували.
Для того щоб розібратись, хто був найкращим в цих перегонах, Look At Me обрав 13 найкращих відео-роликів року, в яких Amazon, Google та інші рекламують пристрої та сервіси.
Збірна Samsung проти прибульців
Для того щоб розрекламувати флагманський смартфон Galaxy S5, Samsung зібрали свою збірну світу з футболу. В образах чи то імперських штурмовиків, чи то піхотинців з Titanfall їх довелось виступити проти інопланетних роботів-загарбників. Особливої ідеї у ролику немає, та хіба це важливо, коли Мессі б’є «ножицями» після навісу Роналду.
Гері Бьюзі та Amazon Fire TV
В рекламі телеприставки Amazon Fire TV зірка голівудського кіно 70-80 років Гері Бьюзі повстав в образі затятого голлівудського архонта з примхами, що пережив нью-ейдж. У ролику артист намагається завести розмову з різними речами, але його розуміє – і зворушує до глибини душі – тільки чорна коробка Інтернет-гіганта.
Офіс зі Slack
Корпоративний месенджер SLACK підкорив айтішників та медійників після цього невигадливого відео. У ньому балакучі голови, сидячи в просторій світлій студії, згадують, як обходилися електронною поштою і купою додаткових сервісів, поки не відкрили чарівний додаток – і більше не змогли працювати по-старому.
Ревнивий «Лицар доріг» та розумний будинок Samsung
Samsung в рекламі розумного будинку, розгорнув перед глядачами цілу мелодраму між головними героями серіалу «Лицар доріг»: Девідом Хассельхоффом та балакучим автомобілем. За сюжетом відео, відносини ці розтягнулися на десятиліття, і за ці роки KITT став ще вередливішим і ревнивим.
Squarespace і Інтернет Босха
Творці платформи для розробки сайтів Squarespace зобразили кошмар сучасної людини – Інтернет, що вибрався з пристроїв. За химерними образами, в стилі Ієроніма Босха, Squarespace звертається до совісті кожного: майбутнє Інтернету залежить від нас.
HBO з батьками
Для того щоб розповісти про новий мережевий сервісі HBO Go, канал замовив серію роликів про звичайну родину. За сюжетом, коли на екрані телевізору починається сороміцька сцена, батьки заводять ну дуже незручну розмову, а діти в цей час не знаходять собі місця. Для таких момнтів і існує HBO Go: з яким серіали можна включити на планшеті або ноутбуці подалі від зайвих очей.
Beats Electronics і хвилювання перед матчем
Команда нового підрозділу Apple, вирішила показати закулісну привабливість футболу, з її майже релігійними тривогою та надією, як перед другим пришестям та миттєвою спільною радістю, що звернена в один бік – туди, де безумці біжать за щастям.
Саморобний зореліт Tesla
Tesla Motors не замовляли ролик про свій автомобіль, його зняли студенти-ентузіасти які тільки-но відкрили рекламну агенцію. Вони розіграли сюжет з дитинства, знайомий кожному чоловікові: хлопчик залазить в татову машину і вирушає у космос. Tesla побачивши це зворушливе відео вирішили опублікувати його на сторінках компанії в соц.мережах.
Обнадійливі технології Microsoft
Для останнього Супербоулу Microsoft вирішила нагадати американцям, що займається не лише програмами. Ролик вийшов дещо пафосний, проте здатним розчулити кожного.
Літаючий скейтборд HUVr
Прихильники другої частини фільму Роберта Земекіса «Назад у майбутнє» з нетерпінням очікували 2015 році, адже саме наступного року люди мали б кататися на літаючих дошках. І ось в 2014-му актор Крістофер Ллойд, той самий док Браун, виліз з «ДеЛоріан», підійшов до Тоні Хоука і вручив йому справжнісінький ховерборд. Хоук просто став на дошку і злетів у повітря. Занадто добре, щоб бути правдою, чи не так? Вже через день з’ясувалось, що рекламний ролик було знято гумористичним сайтом Funny or Die.
Пригоди покупців GoPro
Компанія GoPro, вирішила презентувати нову модель відеокамери Hero 4, очима користувачів. Оскільки камери призначені для екстремальних умов, то в кадр потрапили їх незвичайні види: в 4-хвилинному ролику є нічні гонки в Токіо, мустанги, альпіністи на айсбергу, жерло вулкана.
OK Google
Google, нахвалюючи мобільні додатки, побудували ролик з дрібних фрагментів із заклинанням «OK» для свого голосового помічника. Автори влучно додали цитати з «Школи року» і «Великого Лебовські» але і тут, без сентиментів не обійшлося: ролик закінчується цуценям і зворушливою довідкою про собачі сни.
Маркетингове втогнення Adobe
Влітку Adobe Systems випустила ролик-застереження, щоб розрекламувати інструменти для маркетологів і веб-аналітиків. У ньому офісні полководці, підслухавши в ліфті розмову крутих хлопців, миттєво підняли армію і влаштували бліцкриг в модній соціальній мережі «Ву-Ву» – та все даремно. Маркетологи дійсно помиляються, часом – абсурдно.