55 центів з кожного долара, витраченого на мобільну рекламу в США, витрачається даремно. Про це свідчать результати дослідження Celtra, проведеного на замовлення Forrester.
Крім того, більше 70% мобільних оголошень не можуть забезпечити позитивного досвіду взаємодії для користувачів.
Дослідження Forrester грунтується на двох опитуваннях: 100 брендових рекламодавців і 1000 дорослих власників смартфонів в США. Бюджети на інтернет-рекламу у кожної з опитаних компаній перевищували $200 млн. Варто зазначити, що в звіті не розмежовує дані по мобільному інтернету і рекламі всередині додатків.
Опитування рекламодавців показав, що головними завданнями мобільної реклами є наступні:
– Підвищення впізнаваності бренду;
– Підвищення залученості користувачів у взаємодію з брендом;
– Створення позитивного іміджу бренду і викликання симпатії до нього;
– Підвищення лояльності;
– Підвищення LTV.
За даними звіту, понад 66% брендових рекламодавців вважають, що як мінімум половина розміщується ними мобільної реклами не приносить очікуваного результату. На додачу до цього опитування покупців показало, що 73% мобільних оголошень не можуть забезпечити позитивний UX.
Топ-3 скарг покупців щодо мобільної реклами виглядає так:
Оголошення закривають контент (спливаючі блоки, міжсторінкових реклама);
Оголошення не релевантні;
Оголошення повільно завантажуються.
Цифра в $0,55 або 55% – власна оцінка брендів щодо ефективності їх мобільних кампаній. Іншими словами, вони знають, що їх оголошення не працюють.
Що стосується позитивного досвіду взаємодії з рекламою, бренди і споживачі розуміють під цим різні речі. Для більшості покупців ненав’язливість реклами важливіше релевантності. Бренди дотримуються протилежної думки.
Кращим рекламним форматом для споживачів (41%) є відео:
Виходячи з отриманих результатів, в Forrester рекомендують мінімізувати використання настирливих рекламних форматів, приділити більше уваги відеорекламі і збільшити інвестиції в створення якісного креативу. Це також передбачає використання більш точного таргетингу, що працює в режимі реального часу.
За матеріалами сайту: https://www.searchengines.ru/